Mobil Uygulama Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Miraz Teknoloji’nin Google Play Store ve IOS App Store’da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

Uygulamalarımızda, size ait kişisel bilgiler tutulmaz fakat tarafınızdan girilen tüm veriler şifreli sunucularda sadece sizlerin görebileceği şekilde depolanır ve 3. şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmaz.

Telefon Kullanım İzinleri:

Uygulamamızda bulunan işlemler için gerekli olan izinlerin tarafınızdan sağlanmış olması gerekir. Verilen bu izinler sadece uygulamanın düzgün kullanılabilmesi için gereklidir.

Onayladığınız izinler ile ilgili veriler sistemin sahip olduğu özel veritabanlarında şifreli olarak saklanır.

İnternet Kullanım İzinleri:

Uygulamamızdan verilerin şifreli sunuculara gönderilebilmesi ve şifreli sunuculardan veri alınabilmesi için gerekli olan izindir ve kullanıcıların bunu tanımlaması gerekir. Bu izinler telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz.

Verilen internet erişim izni sadece uygulama içerisinde dolduracağınız formlara ait veri, fotoğraf transferi ve şifreli sunucu ile uygulama arasında veri gösterebilmek için kullanılmaktadır.

Kamera Kullanımı:

Mobil Uygulamalarımızda kamera kullanımı sadece uygulama içerisinden göndermek istediğiniz fotoğraflar için kullanılmaktadır. Kullanıcı bilgisi dışında kullanımı söz konusu değildir. Uygulamada çekilen fotoğraflar kullanıcıya ait şifreli ortamda saklanır ve sadece kendisinin ve bağlı olduğu kurumun erişimine açıktır.

Fotoğraflar 3. şahıs ya da kurumlar ile kullanıcı bilgisi dışında paylaşılmaz.

Genel Bilgilendirme:

Miraz Teknoloji, kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız.

Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için Miraz Teknolji’nin sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.

Miraz Teknoloji, bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play ve Apple Store Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir.

Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız.

Uygulamalarımız sadece Google Play Store ve IOS App Store’da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir android yada IOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden Miraz Teknoloji sorumlu tutulamaz.

Bu uygulamalarda, üçüncü taraflara ait reklamlar ve linkler yer alabilir. Bu üçüncü taraflara ait reklamların ve linklerin niteliğinden, içeriğinden, güvenliğinden veya bunlardan kaynaklı oluşabilecek zararlardan Miraz Teknoloji sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.

Google tarafından yayınlanan reklamlara ilişkin ayarlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi, reklam ayarları sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı Miraz Teknolojiye aittir.

Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunamayacağınızı kabul etmektesiniz.
Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, info@miraz.com.tr mail adresinden bize iletebilirsiniz.

Miraz Teknoloji; gerektiğinde Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, “son güncelleme tarihi” olarak en alt kısımda görebilirsiniz.

Son güncelleme tarihi:

22.10.2019

Dil Değiştir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com